Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rozumiem

Wycieczka grupy Misiów i Sówek do Jaskini Solnej - 26 lutego 2020 - Ul. Centralna 43 C

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na wycieczkę do Jaskini Solnej w samym centrum Krakowa. Jaskinia Solna zlokalizowana jest przy ul. Długiej 48/21. Podczas naszej wycieczki dzieci będą brały udział w seansie inhalacyjnym połączonym z muzykoterapią. Będzie to niezwykła podróż w świat muzyki Wschodu - zabawa z misami oraz gongiem tybetańskim idealnie nadaje się jako forma zajęć nie tylko relaksacyjnych, ale i edukacyjnych dla dzieci. Instrumenty te, swym niezwykłym brzmieniem wprowadzają do zabawy elementy radości, śmiechu i tajemniczości. Podczas zajęć dzieci będą bawić się grając wspólny koncert oraz uczyć się, jak wykorzystać te niezwykłe instrumenty w celach fizjoterapeutycznych i relaksacyjnych.

Poniżej przedstawiamy harmonogram wycieczki:

 1. Podpisanie deklaracji o uczestnictwie dziecka w kancelarii do dnia 25 lutego 2020 roku.
 2. Wpłata kwoty 33,00 zł przelewem na konto przedszkola (13,00zł koszt biletu wstępu do Jaskini – seans połączony z muzykoterapią oraz 20,00 zł - koszt autokaru).

Grupa Misiów:

 • Śniadanie w dniu wycieczki odbędzie się o godzinie 8.20.
 • Wyjazd z parkingu bezpośrednio przy przedszkolu odbędzie się autokarem o godzinie 9.05.
 • Powrót do przedszkola planowany jest ok. godz. 11.30

Grupa Sówek:

 • Śniadanie w dniu wycieczki odbędzie się bez zmian o godzinie 8.45.
 • Wyjazd parkingu bezpośrednio przy przedszkolu odbędzie się autokarem o godzinie 10.05.
 • Powrót do przedszkola planowany jest ok. godz. 12.30.

WAŻNE INFORMACJE!!!

 • Prosimy o wygodny strój dla dzieci oraz obowiązkowo białe skarpetki na zmianę. Dzieci przed wejściem do Jaskini muszą mieć zmienione czyste skarpetki.
 • Po pobycie w Jaskini Solnej szczególnie u dzieci może pojawić się intensywniejszy katar, który nie powinien niepokoić. Jest to oznaka, że zatoki się oczyszczają.
 • Bardzo prosimy o informację indywidualną gdyby u dziecka występowały objawy: nadczynności tarczycy, choroby nerek, alergii na sól. W powyższych przypadkach przed wejściem do Jaskini należy zasięgnąć opinii lekarza.
Organizator wycieczki:
        Monika Madejska-Zdechlik
lut 16, 2020