KADRA

Dyrekcja

Nauczyciele

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. Prowadzę grupę „Jeżyki”. Ważne jest dla mnie aktywne spędzanie wolnego czasu wśród gór i lasów. Motywuję innych do aktywnego trybu życia: prowadzę treningi ogólnorozwojowe, staram się zarażać dzieci pasją do gór i różnorodnej aktywności fizycznej. Mój sposób na pożyteczne wykorzystanie czasu i własny rozwój to również ciekawa książka i.. dobra herbata. W pracy z dziećmi przede wszystkim ważne są dla mnie postępy osiągane przez dzieci: każde najmniejsze kroki w rozwoju, ich uśmiech i zaangażowanie podczas codziennych zajęć i zabaw. 

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i wraz z drugim nauczycielem pracuję w grupie „Jeżyków”. W pracy z dziećmi szczególnie ważne jest dla mnie jak najlepsze przygotowanie dzieci do podjęcia nauki na kolejnych etapach edukacji, lubię pobudzać ich wyobraźnię i kreatywność.  Zawód nauczyciela jest moją pasją a praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość. 

 Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i obecnie pracuję w grupie „Misiów”.  Obserwowanie dziecięcych postępów daje mi ogromną radość. Niezwykle istotne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości. Jestem osobą pogodną, która z uśmiechem idzie przez życie – staram się nim obdarzać i zarażać. Uśmiech towarzyszy mi także każdego dnia w pracy z dziećmi. Moim hobby jest gotowanie oraz podróże. 

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i obecnie pracuję w grupie „Sówek”. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość. Uśmiech dziecka jest dla mnie motywacją i inspiracją na każdy kolejny dzień. Poświęcając dzieciom serce i całą energię łatwo nawiązuję z nimi dobry kontakt. W wolnym czasie uwielbiam wędrówki w polskich górach oraz rysowanie. Interesuję się sztuką, folklorem góralskim, muzyką oraz tańcem. 

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. Obecnie prowadzę najmłodszą grupę dzieci w przedszkolu tj. grupę „Lisków”. Mam wiele pasji m.in. muzykę, taniec, plastykę, ale największą satysfakcję daje mi praca z dziećmi. Obserwując dziecięcy zapał, rozwój i uśmiech ze wspólnej zabawy jestem spełniona zawodowo. Pragnę stale się rozwijać i dokształcać uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach zawodowych. Aktualnie kończę studia na kierunku Logopedia, co, mam nadzieję, pozwoli mi poszerzyć umiejętności zawodowe. Czas wolny najchętniej spędzam na świeżym powietrzu uprawiając sport, spacerując z przyjaciółmi lub zdobywając górskie szczyty.

Jestem nauczycielem współorganizującym proces kształcenia w grupie ,,Sówek” ze specjalizacją Oligofrenopedagogika. Ponadto jestem Terapeutą Ręki oraz Terapeutą SI i TUS. Cały czas doskonalę swój warsztat pracy uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję. Zdobywane przez dzieci nowe umiejętności motywują mnie do dalszej pracy. Beztroski uśmiech i szczerość dzieciaków powoduje zapomnieć o wszelkich zmartwieniach. Prywatnie uwielbiam spędzać aktywnie czas z rodziną. Wędrówki po górach, wycieczki rowerowe, narciarstwo to najchętniej wybierane przeze mnie aktywności.

Jestem nauczycielem współorganizującym proces kształcenia w grupie ,,Misiów” ze specjalizacją edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Doskonalę nieustannie swój warsztat pracy biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach. Jestem osobą komunikatywną. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność a także satysfakcję z każdego osiągniętego zamierzenia.  Bardzo ważne dla mnie jest kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości 🙂

 Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. Aktualnie pracuję z najmłodszymi przedszkolakami w grupie Lisków. Nieustannie wzbogacam swój warsztat pracy poprzez udział w szkoleniach i kursach. Korzystam z różnorodnych metod i technik dzięki którym wspieram moich  wychowanków w różnych sferach. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję. W  codziennej pracy stawiam na samodzielność i wszechstronny rozwój dziecka.  Zdobywane przez dzieci nowe umiejętności motywują mnie do dalszej pracy.  Staram się być dla moich podopiecznych nie tylko przewodnikiem ale i doradcą. Prywatnie lubię spędzać czas z rodziną na świeżym powietrzu. Często organizuję krótkie wycieczki w malownicze zakątki Polski. Moim hobby jest jazda na rowerze, literatura oraz gotowanie.

Specjaliści

Pomoc nauczyciela

SZYBKI KONTAKT


+48 600 884 838
przedszkole@wesoletygryski.pl