KADRA

Dyrekcja

Nauczyciele

Praca z dziećmi działa na mnie jak poranna kawa. Mam mnóstwo pomysłów i nie umiem „nic nie robić”. Od 8 lat jestem związana z przedszkolem „Wesołe Tygryski”, gdzie mogę w pełni realizować swoje pomysły. Obecnie prowadzę grupę dzieci najstarszych „Kangurków”. Na moich zajęciach zawsze gości twórczy bałagan, dużo, dużo muzyki i przede wszystkim ruch. W każdym dziecku staram się dostrzec te: „małe – wielkie różnice”, które sprawiają, że jest ono wyjątkowe. Pozwala mi to na dobór indywidualnego podejścia do każdego z moich wychowanków. Prywatnie, jestem mamą 3-letniej córeczki, która w pełni ukazuje mi świat dziecięcych marzeń, radości, frustracji i smutku. To dzięki niej lepiej odnajduję się w dziecięcej rzeczywistości i myślę, że staję się lepszym nauczycielem.
Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i wychowawcą grupy dzieci starszych „Kangurków”. Systematycznie uczestniczę w wielu szkoleniach i kursach oraz czytam literaturę z zakresu pedagogiki i psychologii, podnosząc moje kwalifikacje zawodowe. Zdobywałam doświadczenie pracując w przedszkolu z dziećmi we wszystkich grupach wiekowych oraz podczas praktyk studenckich w szkole podstawowej. Jestem osobą życzliwą, empatyczną, cierpliwą, sumienną i konsekwentną. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcją i radość, stając się nie tylko moim zawodem, ale także wielką pasją. Moją główną motywacją każdego dnia jest wiara w to, że odpowiednie wychowanie oraz ukształtowanie dzieci od ich najmłodszych lat wpłynie na to, jakimi ludźmi będą w przyszłości. W wolnych chwilach czytam książki, gram w gry planszowe, gotuję, a przede wszystkim spędzam czas ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.

Zawód nauczyciela jest moją pasją. Od dzieciństwa wiedziałam co chcę robić w życiu. Ukończyłam studia wyższe na wydziale pedagogicznym ze specjalnością pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność, a także satysfakcję z każdego osiągniętego zamierzenia. Uważam, że od dzieci można się wiele nauczyć oraz dowiedzieć o samym sobie. W naszym przedszkolu pracuję z najmłodszymi dziećmi z grupy „Misiów”. Jestem osobą bardzo komunikatywną, dlatego cenię sobie dialog w relacjach z innymi ludźmi. Poza pracą bardzo chętnie wybieram się na piesze wędrówki oraz podróżuję. 

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego ze specjalnością plastyczną. Obecnie pracuję w grupie najmłodszych dzieci prowadząc grupę „Misiów”. Jestem pozytywnie nastawiona do ludzi, otwarta na nowe perspektywy, chętnie podejmuję wyzwania, ale lubię mieć wszystko zaplanowane. Jestem osobą cierpliwą i wytrwałą, co przydaje mi się zarówno w pracy nauczyciela, jak i prywatnie w realizacji zamierzonych celów. Kocham zwierzęta i podróże. Czas wolny chętnie spędzam gotując i eksperymentując w kuchni. Lubię wycieczki piesze i rowerowe, a także jazdę konną. Moim marzeniem jest otwarcie własnej restauracji lub założenie schroniska dla bezdomnych zwierząt. Chciałabym również odwiedzić Afrykę i spróbować zmierzyć się z tamtejszymi realiami edukacji i opieki nad dziećmi.

Pomoc nauczyciela

SZYBKI KONTAKT


+48 600 884 838
przedszkole@wesoletygryski.pl