KADRA

Dyrekcja

Nauczyciele

Praca z dziećmi działa na mnie jak poranna kawa. Mam mnóstwo pomysłów i nie umiem „nic nie robić”. Od 8 lat jestem związana z przedszkolem „Wesołe Tygryski”, gdzie mogę w pełni realizować swoje pomysły. Obecnie prowadzę grupę dzieci najstarszych „Kangurków”. Na moich zajęciach zawsze gości twórczy bałagan, dużo, dużo muzyki i przede wszystkim ruch. W każdym dziecku staram się dostrzec te: „małe – wielkie różnice”, które sprawiają, że jest ono wyjątkowe. Pozwala mi to na dobór indywidualnego podejścia do każdego z moich wychowanków. Prywatnie, jestem mamą 3-letniej córeczki, która w pełni ukazuje mi świat dziecięcych marzeń, radości, frustracji i smutku. To dzięki niej lepiej odnajduję się w dziecięcej rzeczywistości i myślę, że staję się lepszym nauczycielem.

Zawód nauczyciela jest moją pasją. Od dzieciństwa wiedziałam co chcę robić w życiu. Ukończyłam studia wyższe na wydziale pedagogicznym ze specjalnością pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność, a także satysfakcję z każdego osiągniętego zamierzenia. Uważam, że od dzieci można się wiele nauczyć oraz dowiedzieć o samym sobie. W naszym przedszkolu pracuję z najmłodszymi dziećmi z grupy „Misiów”. Jestem osobą bardzo komunikatywną, dlatego cenię sobie dialog w relacjach z innymi ludźmi. Poza pracą bardzo chętnie wybieram się na piesze wędrówki oraz podróżuję. 

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość. Uśmiech dziecka jest dla mnie motywacją i inspiracją na każdy kolejny dzień. Bardzo ważne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości.  

Jestem pedagogiem specjalnym. Cały czas doskonalę swój warsztat pracy. Ukończyłam studia wyższe I stopnia na wydziale pedagogicznym – specjalność Surdopedagogika. Obecnie kontynuuję naukę i kończę studia II stopnia. Zawód nauczyciela jest moją pasją.  Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność, a także satysfakcję. 

Pomoc nauczyciela

SZYBKI KONTAKT


+48 600 884 838
przedszkole@wesoletygryski.pl