KADRA

Dyrekcja

Nauczyciele

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego w grupie najstarszych przedszkolaków „Kangurków”. Posiadam dodatkowe kwalifikacje z zakresu edukacji i rehabilitacji osób ze spektrum autyzmu oraz mam doświadczenie w pracy z dziećmi o specjalnym potrzebach edukacyjnych. W pracy z dziećmi staram się być nie tylko przewodnikiem ale i doradcą. Prywatnie lubię spędzać czas aktywnie  na świeżym powietrzu oraz podróżować.

Zawód nauczyciela jest moją pasją. Od dzieciństwa wiedziałam co chcę robić w życiu. Ukończyłam studia wyższe na wydziale pedagogicznym ze specjalnością pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność, a także satysfakcję z każdego osiągniętego zamierzenia. Uważam, że od dzieci można się wiele nauczyć oraz dowiedzieć o samym sobie. W naszym przedszkolu pracuję z najmłodszymi dziećmi z grupy „Misiów”. Jestem osobą bardzo komunikatywną, dlatego cenię sobie dialog w relacjach z innymi ludźmi. Poza pracą bardzo chętnie wybieram się na piesze wędrówki oraz podróżuję. 

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego w grupie dzieci 5, 6 letnich ,,Kangurków”.  Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość. Uśmiech dziecka jest dla mnie motywacją i inspiracją na każdy kolejny dzień. Bardzo ważne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości.  

Jestem pedagogiem specjalnym. Cały czas doskonalę swój warsztat pracy. Ukończyłam studia wyższe na wydziale pedagogicznym – specjalność Surdopedagogika.  Zawód nauczyciela jest moją pasją.  Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność, a także satysfakcję. 

Specjaliści

Pomoc nauczyciela

SZYBKI KONTAKT


+48 600 884 838
przedszkole@wesoletygryski.pl